• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

/Files/photogallery/732/IMG_20170217_114744.jpg

Сотник Ірина - ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з математики, учасник ІІІ етапу олімпіади з математики (2016 р.)

/Files/photogallery/732/IMG_20170217_114530.jpg

Тимків Назар -ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з географії, ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з біології (2016 р.)

/Files/photogallery/732/IMG_20170217_114636.jpg

Дмишко Юрій - ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з з англійської мови (2016 р.)

/Files/photogallery/732/IMG_20170217_123531.jpg

Криштальов Олександр - І місце у конкурсі "Сурми звитяги"
( номінація "Графіка", 2016 р.)

Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2013-2014 н.р.

Предмет Клас Прізвище, ім’я Зайняте місце П.І.П вчителя
Математика 8 Бекерська Андріана 7 Колодій Р.Р.
9 Скутніцька Анжела 5 Кульчицька Н.Я.
10 Кривоніс Марта 8 Герасим Л.В.
11 Назар Наталія 1 Вовк Н.П.
Історія 8 Лукавецька Олена 4 Кіндрат У.В.
10 Кривоніс Марта 1 Кіндрат У.В.
11 Максимів Олена 4 Кіндрат У.В.
Географія 8 Лукавецька Олена 8 Болтарович Г.М.
11 Комар Олеся 5 Болтарович Г.М.
Англійська мова 9 Словік Юлія 8 Пшеничка Л.В.
10 Дзивінська Юлія 7 Гушак Г.В.
11 Слісаренко Володимир 9 Пшеничка Л.В.
Біологія 9 Нагуляк Ірина 2 Фідик О.В.
10 Дзивінська Юлія 3 Фідик О.В.
11 Бойкевич Лілія 7 Фідик О.В.
Правознавство 10 Кривоніс Марта 6 Войтанович О.М.
Хімія 7 Сотник Ірина 5 Блонська І.М.
8 Лукавецька Олена 8 Блонська І.М.
9 Нагуляк Ірина 8 Блонська І.М.
10 Козак Наталія 7 Блонська І.М.
Християнська етика 8 Остапів Дмитро 8 Войтанович О.М.
9 Словік Юлія 4 Войтанович О.М.
10 Чорна Іванна 3 Войтанович О.М
Укр. мова і літерат. 7 Бас Тетяна 9 Крушельницький Б.О
8 Бекерська Андріана 4 Крушельницький Б.О
10 Кривоніс Марта 5 Вібла С.М.
Інформаційних техн. 9 Василишин Богдан 5 Вовк Н.П.
10 Козак Наталія 6 Вовк Н.П.
11 Слюсаренко Володимир 3 Вовк Н.П.
Трудове навч.(дівчата) 9 Савчак Іванна 1 Багрій Г.Я.
Фізична культура 11 Слюсаренко Володимир 1 Боргуш А.Б.
11 Семець Христина 5 Боргуш А.Б.

Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я

Зайняте місце

П.І.П вчителя

Математика

7

Блонський Юрій

7

Герасим Л.В.

8

Сотник Ірина

2

Колодій Р.Р.

9

Лукавецька Олена

2

Герасим Л.В.

10

Савчак Іванна

2

Кульчицька Н.Я.

11

Козак Наталія

7

Колодій Р.Р.

Географія

8

Бас Тетяна

6

Болтарович Г.М.

9

Бекерська Андріана

3

Болтарович Г.М.

Англійська мова

9

Лукавецька Олена

8

Гушак Г.В.

Біологія

8

Сотник Ірина

3

Фідик О.В.

9

Лукавецька Олена

3

Фідик О.В.

10

Скутніцька Анжела

7

Фідик О.В.

11

Федишин Оксана

4

Фідик О.В.

Хімія

7

Блонський Юрій

3

Блонська І.М.

8

Сотник Ірина

9

Блонська І.М.

Християнська етика

8

Дзюрман Люба

4

Войтанович О.М.

9

Остапів Дмитро

4

Войтанович О.М.

10

Словік Юлія

4

Войтанович О.М.

Укр. мова і література

8

Бас Тетяна

8

Крушельницький Б.О.

9

Бекерська Андріана

7

Крушельницький Б.О.

10

Савчак Іванна

3

Вібла С.М.

Фізика

8

Бас Тетяна

6

Дзятківська В.В.

9

Лукавецька Олена

1

Дзятківська В.В.

10

Скутніцька Анжела

9

Дзятківська В.В.

Історія

11

Кривоніс Марта

3

Кіндрат У.В.

Інформатика

10

Василишин Богдан

4

Вовк Н.П.

11

Лотоцький Володимир

7

Вовк Н.П.

Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я

Зайняте місце

П.І.П вчителя

Математика

7

Козак Аліна

8

Герасим Л.В.

8

Блонський Юрій

5

Герасим Л.В.

9

Сотник Ірина

1

Колодій Р.Р.

10

Бекерська Андріанна

6

Колодій Р.Р.

11

Скутніцька Анжела

4

Кульчицька Н.Я.

Географія

10

Бекерська Андріанна

4

Болтарович Г.М.

Англійська мова

8

Дмишко Діана

4

Гушак Г.В.

10

Ковальчук Любов

9

Гушак Г.В.

11

Скутніцька Анжела

8

Пшеничка Л.В.

Біологія

9

Сотник Ірина

9

Фідик О.В.

Хімія

9

Сотник Ірина

6

Блонська І.М.

10

Ковальчук Любов

9

Блонська І.М.

Осн. християнської етики

8

Кривоніс Роксолана

4

Войтанович О.М.

9

Дзюрман Любов

4

Хомік Л.Є.

10

Стадник Оксана

5

Хомік Л.Є.

Укр. мова і література

9

Бас Тетяна

3

Крушельницький Б.О.

10

Бекерська Андріанна

7

Крушельницький Б.О.

11

Савчак Іванна

4

Вібла С.М.

Фізика

10

Лютоцька Любов

9

Дзятківська В.В.

Історія

8

Мацелюх Володимир

8

Войтанович О.М.

9

Бас Тетяна

3

Кіндрат У.В.

10

Стадник Оксана

3

Кіндрат У.В.

11

Савчак Іванна

5

Кіндрат У.В.

Правознавство

9

Дзюрман Любов

3

Кіндрат У.В.

10

Бекерська Андріанна

2

Кіндрат У.В.

Інформаційні технології

10

Лютоцька Любов

3

Вовк Н.П.

11

Савчак Іванна

3

Вовк Н.П.

Трудове навчання

9

Шульга Софія

6

Багрій Г.Я.

Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2016-2017 н.р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я

Зайняте місце

П.І.П вчителя

Математика

8

Козак Аліна

4

Герасим Л.В.

9

Блонський Юрій

6

Герасим Л.В.

10

Сотник Ірина

2

Колодій Р.Р.

11

Бекерська Андріанна

5

Колодій Р.Р.

Географія

8

Тимків Назар

2

Болтарович Г.М.

Англійська мова

8

Дмишко Юрію

2

Пшеничка Л.В.

9

Дмишко Діана

5

Гушак Г.В.

11

Стадник Оксана

7

Гушак Г.В.

Біологія

8

Тимків Назар

3

Фідик О.В.

10

Дзюрман Любов

7

Фідик О.В.

Хімія

8

Тимків Назар

8

Блонська І.М.

11

Бекерська Андріанна

7

Блонська І.М.

Осн. християнської етики

8

Тимків Назар

5

Войтанович О.М.

9

Кривоніс Роксолана

5

Войтанович О.М.

10

Дзюрман Любов

8

Войтанович О.М.

Фізика

8

Козак Аліна

9

Дзятківська В.В.

10

Бас Тетяна

4

Дзятківська В.В

Історія

8

Довгань Вікторія

4

Кіндрат У.В.

9

Мацелюх Володимир

6

Войтанович О.М.

Правознавство

10

Дзюрман Любов

6

Кіндрат У.В.

Переможці ІІ туру

предметних олімпіад у 2017-2018 н.р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я

Зайняте місце

П.І.П вчителя

Математика

7

Демська Ярина

2

Колодій Р.Р.

8

Савчак Юлія

5

Герасим Л.В.

9

Козак Аліна

2

Герасим Л.В.

10

Куделько Вероніка

6

Герасим Л.В.

11

Сотник Ірина

2

Колодій Р.Р.

Географія

9

Тимків Назар

3

Болтарович Г.М.

Англійська мова

9

Дмишко Юрій

1

Пшеничка Л.В.

Біологія

9

Мимрин Сніжана

5

Фідик О.В.

11

Дзюрман Любов

8

Фідик О.В.

Хімія

9

Мимрин Сніжана

4

Блонська І.М.

Осн. християнської етики

8

Бас Орест

7

Войтанович О.М.

9

Тимків Назар

2

Войтанович О.М.

10

Блонський Юрій

5

Войтанович О.М.

Фізика

8

Савчак Юлія

2

Дзятківська В.В.

9

Мимрин Сніжана

4

Дзятківська В.В.

11

Бас Тетяна

8

Дзятківська В.В

Історія

8

Бєлашева Софія-Марія

6

Кіндрат У.В.

9

Тимків Назар

1

Кіндрат У.В.

10

Мацелюх Володимир

10

Войтанович О.М.

11

Бас Тетяна

4

Кіндрат У.В.

Правознавство

9

Козак Аліна

6

Кіндрат У.В.

11

Мацелюх Володимир

10

Кіндрат У.В.

Українська мова і література

8

Савчак Юлія

3

Вібла С.М.

9

Тимків Назар

10

Вербінська М.Я.

11

Бас Тетяна

6

Крушельницький Б.О.

Інформаційні технології

10

Віблий Віталій

4

Вовк Н.П.

11

Сотник Ірина

3

Вовк Н.П.

Переможці ІІ туру

предметних олімпіад у 2018-2019 н.р.

Предмет

Клас

Прізвище, ім’я

Зайняте місце

П.І.П вчителя

Математика

7

Маковей Арсен

8

Колодій Р.Р.

8

Демська Ярина

6

Колодій Р.Р.

9

Вовк Петро

7

Вовк Н.П.

10

Мимрин Сніжана

2

Герасим Л.В.

Географія

8

Демська Ярина

2

Болтарович Г.М.

10

Тимків Назар

7

Болтарович Г.М.

Англійська мова

9

Денега Анастасія

7

Пшеничка Л.В.

10

Дмишко Юрій

5

Пшеничка Л.В.

Біологія

10

Мимрин Сніжана

5

Фідик О.В.

Осн. християнської етики

9

Савчак Юлія

2

Войтанович О.М.

10

Тимків Назар

4

Войтанович О.М.

Фізика

9

Савчак Юлія

2

Дзятківська В.В.

Історія

8

Демська Ярина

3

Кіндрат У.В.

9

Денега Анастасія

7

Кіндрат У.В.

10

Тимків Назар

3

Кіндрат У.В.

Українська мова і література

7

Волощак Вікторія

2

Вібла С.М.

8

Демська Ярина

8

Крушельницький Б.О.

9

Савчак Юлія

1

Вібла С.М.

10

Тимків Назар

5

Вербінська М.Я.

Інформаційні технології

10

Дмишко Юрій

3

Вовк Н.П.

11

Віблий Віталій

6

Вовк Н.П.





/Files/images/svyato_shekchenka/53921438_2255132861410087_4904505992336637952_n.jpg

Демська Ярина

активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад

/Files/images/svyato_shekchenka/53902788_830336383990471_3025263302742638592_n.jpg

Савчак Юлія

активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад

/Files/images/svyato_shekchenka/54202404_2316517901954967_2939336670895407104_n.jpg

Денега Анастасія

активна учасниця художньої самодіяльності

/Files/images/svyato_shekchenka/54225111_790639041302707_767127312784162816_n.jpg

Мимрин Сніжана

активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад

/Files/images/svyato_shekchenka/53619775_256105445297362_1784350390825779200_n.jpg

Козак Аліна

активна учасниця художньої самодіяльності

Кiлькiсть переглядiв: 339

Коментарi