• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Глинянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Золочівської районної ради Львівської області

Директор: Пелих Мирон Миколайович.

Адреса: 80720, Львівська область, Золочівський район, м. Глиняни, вул. Шевченка, 36

Тел. 8 (0326) 5-16-70

Е-mail: Glynjanu@i.ua

Кількість учителів: 39

Кількість учнів: 373

Школа заснована в ХІХ столітті. З вересня 1940 року у школі відкрили 7 і 8 класи, і вона дістала назву середньої школи. У 1941-1944р.р., під час німецької окупації, школа була загальною семирічною. Перший випуск Глинянської СШ припав на 1947 р. У грудні 1987р. закладено перший камінь під будівництво школи. А уже у 1989р. новозбудована школа гостинно відчинила двері дітям. За час існування нової школи (директор Яремчишин Степан Михайлович). З 1991 р. навчальний заклад очолює Пелих Мирон Миколайович. Заступник директора по навчально – виховній роботі – Кульчицька Н. Я., заступник директора з виховної роботи – Тишик Н. І. Досвідчені вчителі примножують славу школи, сіють розумне, добре, вічне.

Школа сьогодні

В 2012-2013 навчальному році у школі працює 39 вчителів – творчих, терплячих, відданих обраній професії. Педагоги постійно підвищують свій фаховий рівень, активно займаються самоосвітою, видають навчально-методичні посібники. Колектив школи працює над проблемою: «Шляхи і форми вдосконалення навчально-виховної роботи по реалізації основних завдань Закону «Про освіту» та Державної національної програми «Освіта. Україна ХХІ століття».

У школі 19 класів, в яких навчається 373 учні. На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», постанови Кабміну України від 16.11.2000 №1717 «Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання» в старшій школі впроваджено профільне навчання:

· українська філологія;

· хіміко-біологічний;

· математичний.

Навчальний процес забезпечений ком’ютерами з підключенням до Інтернету (у школі 2 комп'ютерні класи). Додаткові освітні послуги: комп’ютерні курси та спортивно-естрадні танці.

У школі 2 спортивні зали, актова зала, велика їдальня.

Батьки підтримують діяльність педколективу в навчально-виховному процесі, розуміють важливість співпраці зі школою, постійно відвідують заняття «Батьківського лекторію».

Наше дозвілля і здобутки

Для творчого розвитку учнів у школі працюють гуртки та секції:

- Предметні гуртки (математичний, хімічний, фізичний, іноземної мови).

- Танцювальний.

- Художньої самодіяльності (хор дівчат, хор хлопців, вокальний ансамбль).

- Баскетбольний.

- Футбольний.

- Драматичний.

- Гурток килимарства.

- Молодіжна організація «Просвіта».

У школі діє Рада учнівського самоврядування, яка інформує учнів та вчителів про життя навчального закладу у газеті «Шкільний вісник». Інтерес учнів до навчання та пізнання навколишнього світу педагогічний колектив стимулює проведенням різноманітних навчальних та розважально-виховних заходів. Восени у школі проходить барвисте свято «Квітковий вернісаж», навесні – Шевченківські дні та велике Родинне свято. Щороку проводяться Андріївські вечорниці, свято Миколая, конкурси новорічних іграшок, Вертепів, Великодніх писанок, КВК, виступи екологічної бригади.

Педагоги нашої школи прагнуть виховувати свідомих українців, патріотів своєї землі. Тому популяризують ідею вивчення історії рідного міста, школи, разом із школярами збирають та систематизовують свідчення старожилів міста, проводять зустрічі з відомими людьми. Наша школа пишається своїми успіхами і здобутками.

За останні 5 років 9 випускників отримали золоті медалі «За особливі успіхи у навчанні», 4 – срібні медалі «За успіхи у навчанні».

Щорічно учні школи стають призерами ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Місія нашої школи сьогодні – формувати здорову, духовно та інтелектуально розвинену особистість, що займає активну громадянську позицію, шанує національні звичаї, традиції та обряди.

В 2016-2017 н. р. педагогічний колектив Глинянської ЗОШ І-ІІІ ступенів працює над реалізацією проблеми „Шляхи і форми вдосконалення навчально-виховної роботи по реалізації основних завдань закону „Про освіту” та Державної національної програми „Освіта. Україна ХХІ століття””. При розв’язанні даної проблеми вчительський колектив тісно співпрацює з батьківським комітетом, громадськими організаціями, базовими підприємствами та депутатами різних рівнів.

В основу програми національного виховання поруч з уроками рідної мови та літератури, історії України ставимо уроки християнської етики, різноманітні позакласні та позашкільні заходи. Процес духовного та національного відродження, показ правдивої історії нашого народу, виховання турботливого ставлення до батьків, милосердя до людей похилого віку, сиріт, інвалідів лягли в основу виховної роботи з учнями школи.

У школі на базі шкільної майстерні працюють гуртки народних промислів, зокрема токарна обробка деревини, килимарства.

Під керівництвом вчителів музики школярі мають можливість займатися в трьох фольклорних групах: учнівський хор, вокально-інструментальний ансамбль (кер. Остапів В.Б.). Стабільна робота вище названих колективів сприяє успішному проведенню звітного концерту школи перед батьками та громадськістю нашого міста.

На належному рівні поставлена спортивно-масова робота. Добрими результатами цієї роботи стали перемоги наших команд на рівні району і області. Школа зайняла в цьому навчальному році добре місце по результатах спартакіади школярів Золочівщини.

У 2016-2017 н. р. в Глинянській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює 38 педагогічних працівники: 34 вчителів мають вищу освіту, 4 - середню спеціальну, 12 - вищу кваліфікаційну категорію, 1 - «учитель-методист», 8 учителів мають педагогічне звання «Старший учитель».

На початок 2016-2017 н. р. в школі нараховувалося 323 учні.

У І семестрі 2016-2017 н.р. на 10-12 балів навчалися такі учні:

№ з\п

Прізвище та ім'я учня

1.

Андрієвський Антон Романович

2.

Дмишко Юлія Володимирівна

3.

Кожокарь Анастасія Валеріуївна

4.

Лукавецька Анастасія Володимирівна

5.

Станіславська Марія Володимирівна

6.

Маковей Арсен Валерійович

7.

Тимків Назар Андрійович

8.

Віблий Віталій Михайлович

9.

Остапів Марян Русланович

10.

Кривоніс Роксолана Русланівна

11.

Савчак Юлія Володимирівна

12.

Блонський Юрій Олександрович

13.

Дмишко Діана Андріївна

14.

Демська Ярина Назаріївна

15.

Козак Аліна Андріївна

16.

Мимрин Сніжана Віталіївна

17.

Довгань Вікторія Григорівна

18.

Бас Орест Андрійович

19.

Вовк Петро Іванович

20.

Бучій Лариса Михайлівна

21.

Степаненко Софія Василівна

22.

Бас Тетяна Андріївна

23.

Андрієвський Адам Романович

24.

Брездень Діана Андріївна

25.

Кіндрат Софія Василівна

26.

Максімова Вікторія Михайлівна

27.

Жмурко Данило Богданович

28.

Волощак Вікторія Іванівна

29.

Сотник Ірина Андріївна

30.

Кіпіш Денис Богданович

31.

Чорний Максим Андрійович

Кiлькiсть переглядiв: 421

Коментарi